Půjčovna

lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení

Půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení

Zobrazit ceník půjčovny

V naší půjčovně v Brně pro Vás máme nachystáno přes dvě sta párů lyží, bot, snowboardů a běžek. Samozřejmostí je další příslušenství, hole, helmy, brýle, páteřáky, vaky a jiné.

Veškerou výstroj si můžete rezervovat dopředu, a to s předstihem až 2 týdny. Pro rezervaci si s sebou prosím přineste občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti. Záloha (vratná kauce) + adekvátní půjčovné se platí v den vyzvednutí.
Jak zaplatit až o dva dny méně?
V případě, že si výstroj vyzvednete v odpoledních hodinách (po 12h), pak se rozumí prvním dnem půjčení až den následující. Při vrácení výstroje v dopoledních hodinách (do 12h) je pak posledním dnem zapůjčení den předcházející.
Pro větší skupiny a školní výcvikové kurzy nabízíme individuální ceny. V případě zájmu se zeptejte přímo v obchodě nebo nás kontaktujte.

Za výhodných podmínek je možné odkoupit vybavení z půjčovny nebo využít celosezónní půjčovné.

Pro sportovní a náročné lyžaře jsou k dispozici lyže z TOP kategorie (vyšší modely lyží, konstrukce: dřevo, titanalové/karbonové zesílení, silnější vázání).

Klademe důraz na kvalitu zapůjčovaného vybavení. Lyže pravidelně servisujeme. Splnění přání zákazníků a jejich spokojenost je pro nás prvořadá!!

ObrázekNázevDélkaTypDetail
Blizzard – testovací lyže160 - 172Slalomka, Allround, Allmountain Více
Atomic Race Ti SL – půjčovna v Brně156Slalomka Více
Elan Amphibio WaveFlex 12168Allround / Allmountain Více
Lyže – půjčovna Více

Změna otevírací doby!!

4. 3. 2019

Po-Pá 9:00-18:00
So 9:00-13:00

Kam na hory??

13. 1. 2019

Mrkněte na holidayinfo