Půjčovna

lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení

Půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení

Zobrazit ceník půjčovny

V naší půjčovně v Brně pro Vás máme nachystáno přes dvě sta párů lyží, bot, snowboardů a běžek. Samozřejmostí je další příslušenství, hole, helmy, brýle, páteřáky, vaky a jiné.

Veškerou výstroj si můžete rezervovat dopředu. Pro rezervaci si s sebou přineste občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti. Záloha (vratná kauce) + adekvátní půjčovné se platí v den vyzvednutí.

Jak zaplatit až o dva dny méně?
V případě, že si výstroj vyzvednete v odpoledních hodinách (po 12h), pak se rozumí prvním dnem půjčení až den následující. Při vrácení výstroje v dopoledních hodinách (do 12h) je pak posledním dnem zapůjčení den předcházející.

Pro větší skupiny a školní výcvikové kurzy nabízíme individuální ceny. V případě zájmu se zeptejte přímo v obchodě nebo nás kontaktujte.

Za výhodných podmínek je možné odkoupit vybavení z půjčovny nebo využít celosezónní půjčovné.

Pro sportovní a náročné lyžaře jsou k dispozici lyže z TOP a VIP kategorie (aktuální modely lyží, dražší a sportovní lyže).

Klademe důraz na kvalitu zapůjčovaného vybavení. Lyže pravidelně servisujeme. Splnění přání zákazníků a jejich spokojenost je pro nás prvořadá!!

ObrázekNázevDélkaTypDetail
Snowboardyod 90různé Více
VIP lyžeod 141různé Více
Běžkyod 110různé Více
Dětské lyže z půjčovnyod 70univerzální Více
hromada lyžíod 135různé Více
TOP lyžeod 140 cmrůzné Více

Vánoční otevíračka

12. 12. 2019

Otevírací doba do konce roku

Komisní prodej

25. 9. 2019

Zboží do komise budeme přijímat od 9.12.2019