Půjčovna

lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení

Půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení

Zobrazit ceník půjčovny

V naší půjčovně v Brně pro Vás máme nachystáno přes dvě sta párů lyží, bot, snowboardů a běžek. Samozřejmostí je další příslušenství, hole, helmy, brýle, páteřáky, vaky a jiné.

Veškerou výstroj si můžete rezervovat dopředu. Pro rezervaci si s sebou přineste občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti. Záloha (vratná kauce) + adekvátní půjčovné se platí v den vyzvednutí.

Jak zaplatit až o dva dny méně?
V případě, že si výstroj vyzvednete v odpoledních hodinách (po 12h), pak se rozumí prvním dnem půjčení až den následující. Při vrácení výstroje v dopoledních hodinách (do 12h) je pak posledním dnem zapůjčení den předcházející.

Pro větší skupiny a školní výcvikové kurzy nabízíme individuální ceny. V případě zájmu se zeptejte přímo v obchodě nebo nás kontaktujte.

Za výhodných podmínek je možné odkoupit vybavení z půjčovny nebo využít celosezónní půjčovné.

Pro sportovní a náročné lyžaře jsou k dispozici lyže z TOP a VIP kategorie (aktuální modely lyží, dražší a sportovní lyže).

Klademe důraz na kvalitu zapůjčovaného vybavení. Lyže pravidelně servisujeme. Splnění přání zákazníků a jejich spokojenost je pro nás prvořadá!!

ObrázekNázevDélkaTypDetail
Snowboardyod 90různé Více
VIP lyžeod 141různé Více
Běžkyod 110různé Více
Dětské lyže z půjčovnyod 70univerzální Více
hromada lyžíod 135různé Více
TOP lyžeod 140 cmrůzné Více

Posezónní servis

25. 4. 2020

Sleva na posezónní servis 20%

Otevřeno do 19.6.2020

20. 4. 2020

PO-PÁ: 9:00 – 15:00 hod.