O nás

Historie

Je tomu již mnoho let, co se SKI centrum Brno zabývá prodejem, servisem, půjčováním vybavení pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře a jiné příznivce zimních sportů.

Provoz začal fungovat v roce 1992 nejdříve jen jako lyžařský servis vysokoškolského sportovního klubu Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity. K tomuto roku se datují počátky dřiny a snažení, první zkušenosti se servisem lyží a také spokojení zákazníci. Později přibyl prodej starších i nových lyží, běžek, bot a v době rozvoje snowboardingu i nabídka snowboardů jak na prodej, tak i v půjčovně. Na prodejně poskytujeme důležité rady při výběru a nákupu nových či starších lyží, lyžařských bot, snowboardů a nejrůznějších doplňků.

Mezi zákazníky SKI centra se v posledních letech stala oblíbenou a hojně využívanou službou půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení a Test centrum.

Nejdelší tradici ve firmě však s sebou nese servisní část, která je navíc od sezóny 2006/2007 vybavena špičkovou technikou, stroji Micro a Trim Disc a stala se tak jedním z mála autorizovaných „Race servisních center Wintersteiger„. 

 

Současnost

Pár let od začátků již uběhlo … ale zimu máme ještě raději!! 😉

Hodně nás zaujala běžecko-pivní (minipivovarská) turistika. Z vlastních zkušeností rádi doporučíme upravené běžecké trasy napříč celou republikou a příhraničím. K tomu přidáme tipy, kde se dá zastavit na dobré pivo z našich horských a podhorských minipivovarů. 

Je stále co zlepšovat na sezónu 2013/2014 jsme pořídili jako jediní v Brně špičkový voskovací stroj Wax Future od firmy Wintersteger (více v sekci servis). 

Komfort při lyžování je důležitý, zvláště nohy – chodidla by se měly cítit „jako v bavlnce“ Ve SKI centru jsme si toho vědomi. V létě jsme pořídili systém pro individuální (přesně podle nohy zákazníka) tvarování ortopedických vložek od Rakouské firmy Boot Doc.

Naší snahou je vyjít vstříc Vašim očekáváním a požadavkům. Těšíme se na Vaše podněty ke zlepšení našich služeb.